+38 (067) 638-31-19 kcpsbut@gmail.com Кривий Ріг, Урожайна, 1а

Механічна обробка

Завдяки величезному досвіду і використанню НТП у роботі нашого підприємства ми виконуємо різні види робіт.

Різка пінопласту на верстаті з ЧПУ

Підприємство ТОВ Крівбасцвєтплав використовуючи передові технології та сучасне обладнання надає послуги фігурного різання пінопласту (пінополістерол) на верстаті з ЧПУ (числовим програмним управлінням).

m2
Токарна обробка деталей з металу

Підприємство ТОВ Крівбасцветплав виробляє широкий спектр токарно-фрезерних робіт, токарних робіт, фрезерування по металу. Обробка деталей з металу діаметром до 1500 мм.

m3
Послуги зубофрезерного верстата

Підприємство ТОВ Крівбасцветплав виробляє циліндричні зубчасті колеса (шестерні), нарізку кругового зуба. Нарізка зубів шестерень циліндричних внутрішнього зачеплення.

m4
Токарна обробка деталей з металу

Підприємство ТОВ Крівбасцвєтплав надає послуги токарної обробки металу на горизонтальних токарних верстатах по обробці деталей з металу діаметром до 1500 мм.

m5
Виробництво деталей по кресленнях замовника

Підприємство ТОВ Крівбасцветплав готові виготовити будь-які деталі з бронзи згідно кресленнях або зразкам замовника. За бажанням замовника продукція відвантажується на будь-якій стадії технологічного процесу від лиття та попередньо обробленої заготовки до складного виробу, обробленого за кресленням з будь-яким класом точності та відповідного технічним умовам робочої документації.

[:ru]© 2015-2020 ООО «Кривбасцветплав». All Rights Reserved.[:ua]© 2015-2020 ТОВ «Крівбасцвєтплав». All Rights Reserved.[:]
(067) 638-31-19