+38 (067) 638-31-19 kcpsbut@gmail.com Кривий Ріг, Урожайна, 1а

Механічна обробка

Завдяки величезному досвіду і використанню НТП у роботі нашого підприємства ми виконуємо різні види робіт.

Різка пінопласту на верстаті з ЧПУ

Підприємство ТОВ Крівбасцвєтплав використовуючи передові технології та сучасне обладнання надає послуги фігурного різання пінопласту (пінополістерол) на верстаті з ЧПУ (числовим програмним управлінням).

m2
Токарна обробка деталей з металу

Підприємство ТОВ Крівбасцветплав виробляє широкий спектр токарно-фрезерних робіт, токарних робіт, фрезерування по металу. Обробка деталей з металу діаметром до 1500 мм.

m3
Послуги зубофрезерного верстата

Підприємство ТОВ Крівбасцветплав виробляє циліндричні зубчасті колеса (шестерні), нарізку кругового зуба. Нарізка зубів шестерень циліндричних внутрішнього зачеплення.

m4
Токарна обробка деталей з металу

Підприємство ТОВ Крівбасцвєтплав надає послуги токарної обробки металу на горизонтальних токарних верстатах по обробці деталей з металу діаметром до 1500 мм.

m5
Виробництво деталей по кресленнях замовника

Підприємство ТОВ Крівбасцветплав готові виготовити будь-які деталі з бронзи згідно кресленнях або зразкам замовника. За бажанням замовника продукція відвантажується на будь-якій стадії технологічного процесу від лиття та попередньо обробленої заготовки до складного виробу, обробленого за кресленням з будь-яким класом точності та відповідного технічним умовам робочої документації.

ТОВ «Крівбасцветплав» – це високоточна механічна обробка деталей з металу для створення надійних механізмів і вузлів. Фахівці нашого підприємства готові виконати замовлення будь-якої складності. Пропонуємо кожного клієнта оптимальний порядок і умови виконання робіт. Також, ми пропонуємо під замовлення високоякісне лиття бронзи (лиття з бронзи) за низькою ціною.

Що входить в механічну обробку?

Послуга механічної обробки деталей на нашому підприємстві включає:
• виконання обробки за зразком або ескізом (кресленням) замовника у відповідності з технічними умовами робочої документації;
• виробництво пробної партії;
• контроль якості;
• відвантаження на будь-якій стадії техпроцесу (за бажанням клієнта);
• складання та упаковка.
Ми не тільки виконуємо в установлений термін механічну обробку виробів, але і готові оперативно виготовити якісні деталі з бронзи (вироби з бронзи).

Який вид механічної обробки у нас можна замовити?

Завдяки величезному досвіду фахівців нашого підприємства, передовому обладнанню і широким технічним можливостям, клієнти у нас можуть замовити:
• токарної обробки деталей з металу діаметром до 1500 мм;
• послуги зубофрезерного верстата з виробництва циліндричних зубчастих коліс, нарізці кругового зуба;
• фігурне різання пінопласту на верстаті з ЧПУ.

Переваги співпраці з нами

Можливості ТОВ «Крівбасцветплав» не обмежуються тільки послугами по механічній обробці деталей з металу. У нас можна замовити бронзові втулки і біметалічні втулки, які виробляються методом відцентрової наплавлення, що забезпечує високу якість виробів. Звернувшись до послуг нашого підприємства, ви можете розраховувати на:
• доступні ціни;
• висока якість виробів;
• мінімальний термін виконання замовлення;
• можливість вирішення нестандартних завдань.

© 2015-2021 ТОВ «Крівбасцвєтплав». All Rights Reserved.
(067) 638-31-19