+38 (067) 638-31-19 kcpsbut@gmail.com Кривий Ріг, Урожайна, 1а

ЛИВАРНЕ ВИРОБНИЦТВО

Ливарне виробництво ТОВ “Крівбасцветплав” головним чином орієнтоване на випуск промислового кольорового лиття відцентровим способом і по пінополістирольним моделям вакуумним методом, що забезпечує стабільно високу якість продукції. Метал в литві виходить щільним, мелкокристаллического будови, що підвищує його механічні властивості, збільшує коефіцієнт використання матеріалу, знижує собівартість лиття.

Наш ливарний комплекс включає в себе вертикальну машину відцентрового лиття та індукційні печі власної розробки. Завдяки цьому ми можемо виготовляти моно- і біметалічні вироби циліндричної форми, типу втулка, шестерня, гайка, кільце і т.д.

ЛИВАРНИЙ КОМПЛЕКС ТОВ «КРІВБАСЦВЕТПЛАВ»
brz
  • Спеціалізоване обладнання для виготовлення фланців
  • Відцентрове лиття виробів з чорних і кольорових металів
  • Електрошлакове наплавлення, в тому числі відцентрова
  • Машина відцентрового лиття вертикального типу
  • Виготовлення біметалевих виробів методом відцентрової наплавлення (втулки, шестерні, гайки)
  • Механоскладальні та зварювальні роботи з використанням біметалів, ремонт обладнання
  • Електрошлакова переплавка відходів виробництва у стружки і відходів інших видів
  • Отримання електрошлакового металу
НАША ПРОДУКЦІЯ
НАШІ ПАРТНЕРИ

У ТОВ «Крівбасцветплав» ви можете за демократичними цінами замовити промислове лиття бронзи відцентровим способом. Ми маємо в своєму розпорядженні сучасним обладнанням і застосовуємо ефективні технології, що дозволяє виготовляти високоточну і якісну продукцію. Виробляємо лиття бронзи, як стандартних виливків втулок, підшипників, шайб, так і унікальних деталей по ваших кресленнях і зразкам.

Плюси бронзового литва і етапи процесу

Бронза в виливках відрізняється щільністю і дрібнокристалічним будовою, а також відсутністю пір, пустот і раковин. Ці переваги металу дозволяють виробляти деталі з бронзи (вироби з бронзи) з підвищеними механічними властивостями, збільшеним коефіцієнтом використання і зниженою собівартістю.
Існує чимало елементів в механізмах, на які припадає високе навантаження, що призводить до їх швидкої зношуваності. Виливок бронзових втулок, підшипників, шестерень і інших деталей відрізняється більш високою зносостійкістю і міцністю в порівнянні з іншими видами металів. Це ще одна перевага даного методу.
Лиття бронзи на замовлення проводиться поетапно:
1. Виготовлення форми відповідно до креслення моделі вироби.
2. Розплавлювання металу.
3. Заливка форми.
4. Охолодження виливки.
5. Вибивка.
6. Обрубка – підсумкова обробка деталі.
На кожному етапі виготовлення кольорове і чавунне лиття з бронзи проходить контроль якості нашими досвідченими і професійними фахівцями.

Наші потужності

Лиття з бронзи на замовлення і за кресленнями майстра ТОВ «Крівбасцветплав» виконують якісно і у встановлені терміни. Це забезпечується завдяки сучасним потужностям, що включає:
• вертикальну машину відцентрового лиття;
• індукційні печі;
• спеціалізовані пристрої для виробництва фланців.
Дане обладнання та ефективні технології дозволяють нам виробляти відцентрову виливок деталей з чорних і кольорових металів. Тому, оперативно і недорого ми в будь-яких обсягах виготовимо біметалічні втулки, шестерні, гайки, кільця та інші вироби циліндричної форми за кресленнями замовників.

Переваги замовлення у нас

ТОВ «Крівбасцветплав» виробляє високоякісну бронзову виливок під замовлення на найвигідніших умовах. Для роботи нам достатньо надати ескіз, а якщо у вас немає часу на це, то ми готові скласти креслення по поданому зразку вироби.
Виробництво шестерень, гайок, кілець, втулок конічних і циліндричних, а також інших деталей на нашому підприємстві виробляється повним циклом. Це дає можливість встановлювати прийнятні ціни на відцентрове лиття з бронзи. Вироблену продукцію відрізняє висока зносостійкість, відсутність раковин і сторонніх включень.
Оформити замовлення на виливок необхідних виробів ви можете:
• зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті;
• відправивши лист на нашу електронну адресу;
• відвідавши наше підприємство особисто.
Замовляти лиття бронзи у виробника ТОВ «Крівбасцветплав» – кращий вибір!

ЛГМ є одним із способів, що забезпечують отримання дуже точних виливків, механічна обробка яких максимально скорочена. Поверхні виливків піддаються тільки чистової і обробної обробці. В основі способу використовується пінополістиролова модель. Для разових і крупних виливків, з плит полістиролу вирізається модель на ЧПУ верстатах. Моделі фарбують вогнетривкою фарбою, збирають з літником, засипають сухим піском в опоки і заливають металом. При заливці метал випаровує модель і собою її заміщає. Дана технологія особливо ефективна при литті складних виливків, через різке зниження витрат на їх механічну обробку.

© 2015-2021 ТОВ «Крівбасцвєтплав». All Rights Reserved.
(067) 638-31-19