+38 (067) 638-31-19 kcpsbut@gmail.com Кривий Ріг, Урожайна, 1а

Біметалічні втулки

blank

Розмір: виготовляємо будь-які типорозміри

Марка сплаву: під замовлення

Виготовлення біметалевих втулок, наплавка бронзи, ремонт і відновлення біметалевих втулок.

ТОВ «Крівбасцветплав» пропонує недорогі біметалеві втулки на замовлення. Наявність сучасного обладнання дозволяє нашим фахівцям дотримуватися точне попадання при виконанні робіт і укладатися у встановлені тимчасові рамки. Ви можете надати власні креслення, і ми зробимо по ним виготовлення біметалевих втулок будь-яких типорозмірів з необхідною марки сплаву. Також, ми готові виконати бронзові втулки на вигідних умовах.

Переваги

Біметалічні втулки в порівнянні зі стандартними мають в 2 – 3 рази більший ресурс, що обумовлено їх високою твердістю внутрішньої робочої поверхні. Крім того, дані вироби можуть використовуватися після вироблення гарантійного ресурсу, для чого достатньо зробити токарної обробки, яка продовжує експлуатаційний термін в три – чотири рази в порівнянні зі стандартною деталлю.

Сфера використання

Дані біметалеві деталі набули широкого застосування в:
1. Будівельному обладнанні.
2. Автомобільної промисловості.
3. Інших галузях для використання в якості направляючих осі запірної арматури і підшипників для поршневих і шестеренних насосів.
На замовлення та за кресленнями за прийнятними цінами зробимо виготовлення деталі з бронзи (вироби з бронзи), виконаємо лиття бронзи (лиття з бронзи), механічну обробку виробів і інші види робіт.

Що пропонує ТОВ «Крівбасцветплав»?

Наше підприємство під замовлення виконає весь цикл робіт з виготовлення біметалевих, бронзових і конічних втулок різних типорозмірів.
ТОВ «Крівбасцветплав» має в своєму розпорядженні сучасними виробничими лініями і штатом висококваліфікованих фахівців, що дозволяє нам виконувати роботу з гарантовано високим результатом. У нас також можна замовити за демократичними цінами наплавку бронзи, ремонт і відновлення біметалевих втулок.

© 2015-2021 ТОВ «Крівбасцвєтплав». All Rights Reserved.
(067) 638-31-19